Trapery wyglądające jak trampki? To musi być Palladium!

trapery damskie

 

Piękne i bardzo oryginalne oraz niezwykle komfortowe buty powinny znaleźć się w szafie każdej osoby. Warto zatem zastanowić się nad zakupem traperów od marki Palladium, która nie ma sobie równych.

Kilka słów o Palladium

Marka powstała w 1920 roku i początkowo specjalizowała się w produkcji opon dla lotnictwa. Opony te charakteryzowały się bardzo wysoką odpornością z uwagi na fakt, iż ich poszczególne warstwy wykonywane były na przemian z gumy i płótna. Marka bardzo szybko zyskała na popularności i zdobyła monopol na produkcję opon do samolotów. Jednak po wojnie, kiedy zapotrzebowanie na opony spadło, Palladium otworzyło fabrykę w małej, francuskiej miejscowości gdzie ruszyła produkcja obuwia z wykorzystaniem dostępnym materiałów. Gumowe podeszwy z opon były nie do zdarcia i zyskały ogromne uznania. Nawet żołnierze Legia Cudzoziemskiej chodzili w butach Palladium.

Buty Palladium – doskonały design i nieprawdopodobna wytrzymałość

Palladium buty produkuje już od ponad 80 lat! Niektóre modele cieszą się niesłabnącą popularnością, ponieważ jest to obuwie idealne zarówno na miejsce wyprawy, jak i na wypady za miasto w cięższy teren. Solidne obuwie cieszy się również znaczną popularnością wśród gwiazd show biznesu z uwagi na ich oryginalny i niesztampowy wygląd, a także wysoki komfort noszenia. Butów Palladium nie da się porównać z żadnymi innymi – one po prostu są jedyne w swoim rodzaju.