Modne szpilki w atrakcyjnych cenach? To możliwe!

czerwone szpilki

Świat kobiet – Świat na szpilkach

Mówi się, że na świecie mamy dwa typy kobiet – te, które uwielbiają torebki i ubrania i te, które kochają buty. Muszą być eleganckie, wygodne i koniecznie jak najwięcej par. Każda kobieta ma w garderobie przynajmniej jedną parę wygodnych, modnych butów. Dodają stylu, elegancji i pewności siebie. Możesz założyć je do sukienek, spódniczek, a także spodni.

kobieta w szpilkach

Jakie buty wybrać na sezon jesień/zima 2018/19?

Co pokazali projektanci na sezon w kolekcjach jesień zima? Po obejrzeniu najnowszych pokazów mody stwierdzić można, że są to kozaki, botki, modne szpilki damskie,półbuty oraz towarzyszące im wzory, fasony i kolory. Najmodniejsze modele dodają elegancji, sportowego stylu lub modowych szaleństw. W tym roku stawiamy na płaskie botki, które są wygodne, posiadają dodatkowe ozdoby np. kokardy, hafty, błyskotki. Trendem mogą okazać się także wygodne szpilki, które są na topie. Do najmodniejszych butów w sezonie jesień zima zaliczamy także kozaki. Nadal pozostają w modzie i dodają elegancji każdej stylizacji. W tym sezonie będą one bardziej szalone! Na topie będą kozaki matowe, białe, skórzane z lampasem, jak również w wojskowym stylu. W tym sezonie nie zabraknie na butach zwierzęcych wzorów z motywem zebry, pantery, czy krokodylej skóry. Jesteście ciekawi ? Kolejnym trendem będą kolorowe buty. Zółte, srebrne,czy intensywnie zielone? To doskonały pomysł dla osób, które lubią poszaleć z modą i kolorami nie tylko w lato. Różne kolory połączone z ciekawą stylizacją mogą być strzałem w dziesiątkę. Kolejnym wzorem jest krata, która nadal jest w modzie, a w ostatnich sezonach ewoluuje w zaskakującym tempie.

A może wygodne modne szpilki damskie?

Jasne, że tak! Czy jest kobieta, która w swojej garderobie nie ma modnych szpilek damskich? Nieważne, że nie chronią stóp, powodują odciski, a bieg w nich należy tylko do odważnych decyzji. W połączeniu z ciekawą stylizacją tworzą idealną kompozycje. Modne, wygodne szpilki będą zawsze na topie, bo przecież która prawdziwa kobieta może się bez nich obejść?